Instrukce pro účastníky
Přednášející
Ricardo Kern
Ricardo Kern je specialista v oboru parodontologie v soukromé praxi v Curitibě v Brazílii. Ricardo Kern se ve své práci zaměřil na velmi náročné disciplíny designu a rekonstrukce měkkých tkání. Dr. Kern se pyšní mnoha zkušenostmi s okamžitým zavedením implantátu a jeho provizorní rekonstrukcí, od náhrady jednoho zubu až po úplnou rehabilitaci zubního oblouku. Dr. Kern je zván jako přednášející a školitel měkkých tkání (design, prezervace a rekonstrukce) na mnoho postgraduálních kurzů a také na kongresy a semináře po celém světě. Dr. Ricardo Kern je členem ITI.
Charlotte Stilwell
Charlotte Stilwell je specialista v oblasti protetiky v soukromé praxi na Harley Street v Londýně. Vystudovala na Royal Dental College v Kodani v Dánsku a následně absolvovala postgraduální studium a poté pracovala jako lektor na Barts and The London School of Medicine and Dentistry. Charlotte Stilwell je v současné době mezinárodní prezidentkou ITI (International Team for Implantology), senior lektor na Ženevské dentální univerzitě a zkoušející na Royal Colleges of Surgeons of Edinburgh.
Algirdas Puišys
Algirdas Puišys je specialista v oboru parodontologie v soukromé praxi „VIC clinic“, Litva. Vystudoval Vilnius University (Litva) v roce 2002. V roce 2006 absolvoval stáž na katedře parodontologie na Litevské univerzitě zdravotnictví a získal titul Ph.D. z Vilnius University (Litva) v roce 2016.
Dr. Algirdas Puišys je ITI Fellow a vede Studijní klub ITI ve Vilniusu (Litva). Je mezinárodním lektorem kurzů a spoluautorem významných publikací: ‚‚Koncepty nulové ztráty kostní tkáně‘ a „Podmíněně snímatelná protetická rekonstrukce na implantátech v estetické zóně: Průvodce ošetření částečně bezzubého pacienta“ (obě 2019). V roce 2022 vyhrál cenu za klinický výzkum EAO, Ženeva, Švýcarsko s prací “Crestal bone stability after soft tissue vertical thickening. 10 years follow-up” Algirdas Puišys, Egle Vindasiute-Narbute, Viktorija Auzbikaviciute, Dainius Razukevicius, Tomas Linkevicius.
Jiří Krug
Dr. Dr. Jiří Krug, Ph.D. (*1966) absolvoval Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Hradci Králové, obor stomatologie a všeobecné lékařství. V letech 1992-2003 působil jako ústní a čelistní chirurg. Od roku 2003 pracuje jako chirurg v privátním Centru zubní implantologie. Od roku 2012 je hlavním organizátorem ITI Studijního klubu Praha. ITI Fellow, speaker, direktor, vicepresident a certifikovaný člen CZADE, člen EAO.
Alexandra Marešová
MDDr. Alexandra Marešová (*1992) absolvovala 1. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, obor zubní lékařství. Po absolutoriu pracovala na soukromé klinice v Praze a od r. 2019 se zabývá zejména fixní protetikou v Centru zubní implantologie. Je certifikovaným členem České akademie dentální estetiky (ČADE) a v roce 2022 vyhrála soutěž ČADE o nejlepší estetickou rekonstrukci roku.